Inlägget innehåller reklam genom annonslänkar för Åhléns.
Under förra veckan så beslutade jag mig för att införskaffa mig en målarbok, för att kunna koppla av ifrån min sjukdom som då och då dyker upp som jag inte tycker att mindfullness-boken gör nytta. Jag hämtade ut den igår ifrån postombudet och började måla i Star wars målarboken och älskar den! Dock är jag ett stort stort fan utav Star wars och älskar både R2D2 och BB8!
Rekommenderar den här för både barn och vuxna, bra målarbilder och text ifall att man vill måla den med sina barn och sedan läsa historien bredvid som en text. Roligt för både föräldrar och barn.
Så roligt 😀
GillaGilla
Underbart med Målarbok! 😀
GillaGilla
En sån vill jag också ha, älskar Star Wars 😀
GillaGilla
Kul med målarbok! 🙂
GillaGilla
Kul!<3
GillaGilla
Så roligt ju, älskar målarböcker!
GillaGilla
Kul med målarbok!! Jag har själv funderat på att skaffa mig nåt sådant som komplement till mitt fotograferande och broderiet som jag håller på med 🙂
GillaGilla
Är ju inget fan av Star Wars, men konceptet med både historia och färgläggande låter ju kul! ^^ Har själv en målarbok för vuxna!
GillaGilla
Kul D:
GillaGilla
Åh vad roligt 🙂 alltid en bra och avslappnade grej 🙂
GillaGilla